https://moyagazeta.com/

За пустощі сина, відповіли батьки

Троє підлітків розважались неподалік залізниці. Хлопцям стало сумно, тому коли слідував електропоїзд, вирішили позмагатись. Переможцем мав стати той, хто перекине камінь через рухаючись потяг. «Змагання» тривали до тих пір, поки один із хлопців не потрапив каменем у вікно вагону.

Електропоїзд сполученням «Ленківці–Кам’янець-Подільський–Гречани» супроводжувався нарядом міліції, який негайно повідомив про скоєне оперативного чергового. Черговий в свою чергу направив на місце події слідчо-оперативну групу. Негайне оперативне реагування дало свої результати. Працівники лінійного відділу міліції на станції Кам’янець-Подільський встановили правопорушника. Ним виявився 14-річний місцевий житель.

Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення, адміністративній відповідальності підлягають особи, які досягли на момент вчинення правопорушення шістнадцятирічного віку.

За необдуманий вчинок дитини, на батьків неповнолітнього були складені адміністративні матеріали за ч.3 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей). Крім того батькам доведеться компенсувати завданні збитки залізниці.

На жаль, факти биття вікон у вагонах потяга непоодинокі. Часто суб’єктами таких випадків стають діти. Цікавість підлітків до всього нового і необізнаного, штовхають їх на безглузді вчинки. А причиною того є заклопотаність батьків, які більшість часу проводять на роботі.

Працівники кримінальної міліції в справах дітей лінійного відділу міліції на станції Хмельницький Управління МВС України на Південно-Західній залізниці нагадують заклопотаним повсякденними клопотами батькам, що саме відсутність належної уваги та необізнаність дітей, призводять до неприємних ситуацій та нещасних випадків.

Шановні батьки! Спробуйте знайти дітям цікаве і корисне заняття. Намагайтесь залучити незайнятих дорослих до постійного нагляду за нащадками. Ще раз поясніть до яких трагічних наслідків можуть призвести розваги на залізниці. Намагайтесь уникнути будь-яких правопорушень з боку дітей.

Помічник начальника

із зв’язків з громадськістю

Управління МВС України

на Південно-Західній залізниці Наталія Думка