https://moyagazeta.com/

Незрячим потрібна допомога та підтримка (Відео)

 Темрява – все, що можуть бачити ці люди. Майже 90 відсотків обсягу всієї інформації про навколишній світ людина отримує через зір. Навіть невелика втрата цього відчуття призводить до погіршення нормального розвитку всього організму. В Україні нараховується близько 65 тисяч незрячих людей. З них близько 5 тисяч мешкає в Хмельницькій області.

Умови для незрячих в нашій країні плачевні, а, точніше, – їх взагалі немає. Після втрати зору людина потрапляє ніби в інший світ, в якому вона може покластись тільки на себе. Звичні справи для зрячої людини перетворюється для сліпого на справжні муки. Суспільство по-різному реагує на незрячих, наприклад – похід у магазин чи на ринок може закінчитись обрахуванням недобросовісними продавцями.

Коштів, які отримують незрячі від держави звичайно не вистачає, тому організовуються благодійні акції концерти на підтримку незрячих. 15 листопада буде проводитись черговий благодійний захід, присвячений до дня сліпих в міському будинку культури. Кошти, які будуть зібрані, підуть на закупівлю речей, які незрячим так потрібні.