https://moyagazeta.com/

Керівництво Хмельниччини зустрілись з перевізниками області за круглим столом!

За круглим столом відбулась зустріч заступника Управління Державтоінспекції області підполковника міліції Нащубського Олександра Володимировича, а також представників Укртрансінспекції, прокуратури та керівника Управління інфраструктури обладміністрації. На засідання прибули майже всі перевізники області.

Першим виступ розпочав представник ДАІ. Так, на території Хмельницької області з вини водіїв автобусів в 2013 році на території області скоєно 1 дорожньо-транспортну пригоду, внаслідок якої 4 особи отримали поранення різного ступеня тяжкості. У порівнянні з аналогічним періодом 2012 року кількість ДТП та загинувших залишилась на рівні минулого року, кількість травмованих учасників дорожнього руху зменшилась на 3 особи 42,8% (2012 1-0-7). Дорожньо-транспортну пригоду допущено перевізником м. Хмельницького (1-0-4).

Управлінням ДАІ УМВС України в Хмельницькій області вживаються заходи щодо поліпшення стану пасажирських перевезень, попередження діяльності перевізників, які працюють поза межами правового поля та наведення належного порядку в сфері пасажирських перевезень.

Впродовж шести місяців 2013 року проведено 903 перевірки АТП і приватних перевізників, в тому числі 416 обстежень перевізників, що надають послуги з пасажирських перевезень. В ході обстежень перевірено 2466 автобусів та мікроавтобусів, при цьому виявлено 704 технічно-несправних транспортних засоби, із них: з несправним рульовим керуванням – 95, з несправною гальмівною системою – 94. На усунення виявлених недоліків видано 381 припис. До адміністративної відповідальності притягнуто 304 посадові особи, в тому числі за випуск на лінію технічно несправних транспортних засобів – 113, за невиконання приписів ДАІ – 184.

Працівниками Державтоінспекції області спільно з працівниками Укртрансінспекції впродовж звітного періоду проведено ряд профілактичних заходів щодо забезпечення безпеки пасажирських перевезень, під час яких виявлено 2954 порушення ПДР, допущених водіями зазначеної категорії, в тому числі 7 фактів керування в нетверезому стані, 123 порушення перевищення встановленої швидкості, 899 порушень правил перевезення пасажирів. Крім цього, задокументовано 106 порушень перевезення пасажирів без відповідних на те документів, за що складено адміністративні матеріали за ст.164 КУпАП.

На пасажироперевізників, які не забезпечують виконання вимог законодавства з питань безпеки дорожнього руху, що у свою чергу також є невиконанням ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів, в поточному році підготовлено 6 інформацій на позбавлення ліцензій на право перевезення пасажирів на маршрутах, які надіслано до управління Укртрансінспекції в області. За результатами розгляду подань, 4 перевізника позбавлено ліцензії на право здійснення перевезень пасажирів, по 2 іншим заплановані перевірки.

Ряд проблемних питань підіймали пасажироперевізники. В основному це стосувалось органів прокуратури, управління інфраструктури. Засідання тривало дві години. Позитив та негатив обговорювали зі всіх сторін. Засідання велось протокольно, нащо чиновники пообіцяли перевізникам, що всі проблеми найближчим часом по можливості буде вирішено.

Ну а з нашої сторони Державтоінспекція і надалі продовжує контролювати роботу в даному напрямку та вживатиме вичерпних заходів щодо покращання безпеки пасажирських перевезень.

Прес служба УДАІ УМВС України в Хмельницькій області

(Свідерська С.М.)