https://moyagazeta.com/

КЕРІВНИКИ ОБЛАСНИХ ВІЙСЬККОМАТІВ ОБМІНЯЛИСЯ ДОСВІДОМ РОБОТИ З ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

 у першу чергу – десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
Захід відбувся під керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки начальника штабу – першого заступника командувача військ ОК «Захід» полковника Олександра Селецького та за участю інших вищих посадових осіб оперативного командування. До занять залучалися військові комісари обласних військових комісаріатів і територіального центру комплектування та соціальної підтримки, начальники відділів комплектування та призову (підготовки до військової служби) – заступники обласних військових комісарів. Основною метою заходу був обмін досвідом роботи тих військових комісаріатів, які своєчасно та в повному обсязі виконують планові завдання з комплектування військових частин особовим складом.


Примітно, що Хмельницький обласний військовий комісаріат є в числі кращих по виконанню поставлених завдань, тож тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара полковник Віктор Дрогайцев поінформував присутніх про те, як саме цього досягають на Хмельниччині.


Офіцери також обговорили шляхи покращення інформаційної роботи під час організації та проведення призову громадян на строкову військову службу.
Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента України № 22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році» осінній призов у 2019 році на строкову військову службу відбудеться у жовтні-грудні. На строкову військову службу призиватимуть придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
Таким чином, починаючи з 1 жовтня 2019 року з обласного збірного пункту до військ буде направлено орієнтовно 590 призовників, з яких 370 проходитимуть службу у військових частинах Збройних Сил України, 170 – у Національній гвардії України, 25 – у Державній прикордонній службі – 25 та 25 у частинах Державної служби спеціального транспорту. Перед направленням до військових частин призовники пройдуть навчання на полігонах і навчальних центрах ЗСУ. Протягом 12-18 місяців основними завданнями призовників будуть оволодіння озброєнням та технікою. У зону проведення ООС призовники направлятися не будуть.

Прес-служба Хмельницького обласного військового комісаріату

З повагою:

Капітан Севастьянов Олександр Сергійович