https://moyagazeta.com/

Керівники ОСББ у Хмельницькому розповіли про успіхи в реалізації мікропроектів

Прес-конференція керівників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Хмельницького, які реалізовували проекти у своїх будинках, стала представленням проміжних результатів їх впровадження.

Вони розповіли про досягнуті успіхи та труднощі, з якими довелось зіткнутись під час реалізації проектів.
Так, керівник ОСББ “Затишок” Олена Нечипорук розповіла про результати свого проекту: в будинку по вул. Зарічанська, 44/1 було встановлено датчики руху, які забезпечують автоматичне ввімкнення світла на сходах під’їздів. Світильниками та аналогічними пристроями було облаштовано також вхідні двері під’їздів.

Завдяки роботі керівника ОСББ “Партнер” Алли Волошиної датчики руху було встановлено у будинку, що на вул. Чорновола, 176/1. Особливістю будинку є те, що в частині під’їздів сходинкові клітини не мають вікон, а тому мешканці цілодобово не вимикали світла у під’їздах. Як зазначила Алла Василівна, після встановлення датчиків руху вже відчувається певна економія споживання електроенергії.
Керівник ОСББ “Прима-52” Юрій Хмельницький був ініціатором побудови дитячого майданчика біля будинку за адресою вул. Примакова, 52. Завдячуючи його наполегливим зусиллям у мешканців будинку з’явився сучасний дитячий майданчик, облаштований гойдалками, пісочницею, лавками та альтанкою.

Автор: УВІП