https://moyagazeta.com/

Комунальники Хмельницького план за минулий тиждень виконали

Комунальним підприємством “Міськсвітло” замінено 102 лампи зовнішнього освітлення на вулицях: Кам’янецькій, Гоголя, Стеніна, Глінки, Комунарів, Березневій, Київській, Кооперативній, Міцкевича, Північній, Курчатова, П’яскорського, Завадського, Гагаріна, Трудовій, Старокостянтинівському шосе (двори), Іподромній, Зарічанській, Заводській, Озерній, Профспілковій, на проспекті Миру (двори) та Меморіалі Слави.
Ліквідовано обриви та пошкодження повітряних ліній на вулицях: Стеніна, Гоголя, Короленка, Курчатова, П’яскорського, Кооперативній, Іподромній, Козацькій, Озерній, Профспілковій, на проспекті Миру, Меморіалі Слави.

Комунальне підприємство із зеленого будівництва і благоустрою міста
Зрізано 16 дерев на вулицях: Проскурівського підпілля, Пушкіна, Вінницькому шосе, у дендропарку. Здійснено обрізку 9 шт. дерев на вулицях: Проскурівського підпілля, Проскурівській, Гагаріна. Проводилась підготовка квітників до зимового періоду (викошування).

КП “Спецкомунтранс”
За відповідний період утилізовано та вивезено транспортом КП “Спецкомунтранс” 14263,32 м3 твердих побутових відходів. Для їх вивезення зі 159 контейнерних майданчиків у вихідні дні виїжджало – в суботу 10 шт., у неділю – 11 шт. спец. автомобілів.

Спеціалізованим комунальним підприємством “Хмельницька міська ритуальна служба” виконувались роботи з прибирання від сміття та поховання на кладовищах у мікрорайонах: Ружичній, Книжківцях, Раковому Лезневому, Шаровечці, на Військовому кладовищі на вулиці Кам’янецькій та вулиці М.Рибалка.

Комунальним підприємством із будівництва, експлуатації та ремонту доріг очищено 25 шт. колодязів стічних вод на вулиці Пілотській. Проведено капітальний ремонт 410 м2 дворової територій на вулиці Чкалова, 14. Замінено кришок і решіток на вулиці Прибузькій – 3шт., Львівському шосе – 1шт. Працівники підприємства виконали поточний ремонт 190м2 тротуару на вулиці Кам’янецькій. Відремонтували 200м2 щебеневого покриття.  

Автор: УВІП