https://moyagazeta.com/

Затриманий міліцією «домушник» виявився… братом господаря дому

 За вказаною адресою наряд охорони прибув за лічені хвилини. При обстеженні прилеглої території міліціонери виявили на фасаді будинку розбите вікно. Було відразу зрозуміло, що хтось несанкціоновано проник до оселі. Заблокувавши виходи з будинку, держохоронці викликали допоміжний наряд групи затримання Державної служби охорони та власницю оселі.

– Коли приїхала власниця та відкрила двері будинку, ми обстежили об’єкт, – розповів молодший інспектор спецпідрозділу груп затримання УДСО при УМВС України в Хмельницькій області прапорщик міліції Олександр Романюк. – В одній із кімнат між ліжками на підлозі лежав чоловік.

«Заховавшись» таким чином. він сподівався, що його ніхто не знайде. Проте яким же було здивування власниці будинку, коли вона роздивилася правопорушника. Ним виявився… рідний брат її чоловіка, який, до речі, наразі працює за кордоном.

Як з’ясувалося згодом, 38-річний «домушник» раніше потрапляв до міліції за «любов до чужого майна». Чоловік проживає в одному із сіл Хмельницької області. За його словами, заробітки в обласному центрі його не влаштовували, мовляв, працювати треба багато, а платять погано. Із родичами мав хороші стосунки – незважаючи на кримінальне минуле, ті часто допомагали йому. Проте, як виявилося, змиритися з тим, що життя у брата склалося краще, він не міг. Тому посеред ночі. розбивши камінцем вікно, заліз до будинку брата, де наразі тривають ремонтні роботи та зберігається будівельний інструмент.

Горе-родич сподівався, що його ніхто не помітить і цей вчинок залишиться непокараним. Проте будинок вже близько року зданий під сигналізацію Державної служби охорони. А тому, отримавши сигнал про спрацювання сигналізації, бійці ДСО відразу ж прибули на місце виклику та затримали правопорушника. На місце події також була викликана слідчо-оперативна група Зарічанського відділу міліції, за вказівкою якої чоловіка було доставлено до відділу міліції.

– Я дуже вдячна Державній службі охорони за швидку реакцію, професіоналізм та надійність, – каже власниця будинку, яка досі перебуває в шоці. – Це найкраща охоронна структура в Україні.

Жінка й досі не вірить, що піти на такий вчинок могла близька людина та розмовляти на цю тему вона не бажає. Затриманий у своє виправдання говорить, що заліз до будинку, аби лише переночувати.

Які мотиви були у чоловіка та чи доведеться за даний вчинок відповідати перед Законом – з’ясує слідство.

– Вкотре наголошуємо, що навіть найнадійніші замки, найміцніші двері чи грати на вікнах не захистять оселю від злодія. Найкращий захист на сьогоднішній час – це озброєний наряд групи затримання Державної служби охорони, – каже заступник начальник УДСО при УМВС України в Хмельницькій області Анатолій Гонгало.

До речі, у період з 15 травня по 15 червня підрозділи ДСО зможуть взяти Ваше житло під охорону за половину вартості монтажних послуг. Щоб отримати консультацію про послуги чи стати клієнтом ДСО, необхідно зателефонувати за безкоштовним номером телефону 0 800 502 220 чи 0 800 211 000. Або звернутися безпосередньо до Управління Державної служби охорони при УМВС України в Хмельницькій області. Ми знаходимося за адресою: м. Хмельницький, вул.. Тернопільська, 6/1. Також цілодобово можна зателефонувати до чергової частини за номером телефону 2-36-25.

Альона Шибунько УДСО при УМВС України в Хмельницькій області