https://moyagazeta.com/

Сьогодні заступник Ядухи у наметі зустрівся з протестувальниками

Понад годину, починаючи з 17-ї, у шатрі владна делегація разом з підприємцями та пільговиками обговорювали ситуацію, що склалася у країні після запровадження реформ – пенсійної, податкової. Зачіпили й питання скасування пільг окремим категоріям громадян, а також згадали події місячної давнини – річницю Податкового майдану.

Після годинної розмови підприємці та представники влади домовилися, що діалог щодо пошуків шляхів виходу із становища вони продовжать у понеділок, коли активісти у своєму листі деталізують вимоги до влади.

Разом з тим, Леонід Гураль запропонував жителям намету згорнути шатро та розійтися по домівках, аби хмельничани змогли відсвяткувати на майдані відкриття ялинки. Мовляв, обговорювати питання треба за круглим столом, а не на майданах.

Бастувальники, у свою чергу, не виключають такої можливості. Проте запевняють, що до найближчого вівторка цього не відбудеться. Алім Міщук, голова ГО ГР «Вперед!», відповідаючи на запитання про цю пропозицію Леоніда Гураля, відповідає: «Це залежатиме від того, чи буде нормальна співпраця з боку влади, чи не будуть чинитися щодо нас провокації. Але найближчі дні ми звідси не підемо. Окрім того, на майдані ми проводимо просвітницьку роботу з тими людьми, які до нас підходять, а також з іншими верствами населення».
Відео про зустріч Леоніда Гураля буде.

Ольга Лисиця