https://moyagazeta.com/

Маленьких подолян забезпечать дошкільною освітою

 Обласний очільник оглянув сільські приміщення, які будуть капітально відремонтовані під дитячі садочки, зазанчають в облдержадміністрації, передає ye.ua

«Ми поставили перед собою мету дійти до найвіддаленішого куточка нашої області. На Хмельниччині необхідно створити умови для забезпечення дошкільною освітою усіх маленьких подолян. Колись тут були садочки, але за відсутності дитячих груп виявилися не актуальними. На разі, будуть залучатися кошти як з обласного, так з районного бюджетів, залучатимемо спонсорську допомогу аби реконструювати старі приміщення, утеплити, дотримуючись усіх норм, щоб діточки отримували якісну дошкільну освіту», – сказав Василь Ядуха.

Говорив пан Ядуха і про перспективи найближчого часу, що перед ними стоїть завдання відкрити до 50 дитячих садочків в різних куточках краю, особливо у мікрорайоні Лезнево.

У ході робочої поїздки Василь Ядуха також оглянув корпус одного з колишніх відділень центральної районної лікарні, який планують реконструювати під центр реабілітації дітей.

За відсутності приміщення, із близько 30 дітьми, які потребують соціальної, медичної та педагогічної реабілітації, впродовж восьми років займаються спеціалісти у центральному дитячому садочку Ярмолинець.

Северина Ропек
Фото dnz27.edu.vn.ua