https://moyagazeta.com/

Міліція кришує таксистів?

06.04.2010 р. – Зарічанським відділом міліції виноситься Постанова про відмову в порушенні кримінальної справи.

Як видно із Постанови, пунктом 3 було прийняте рішення про те, що матеріали перевірки потрібно здати в архів.
09.04.2010 р., отримавши Постанову на руки, мною відразу же до прокуратури міста Хмельницького була направлена Скарга на незаконність винесення даної Постанови.

Яке ж було моє здивування, коли 23.04.2010 р. я отримав на руки відповідь на Скаргу за підписом першого заступника прокурора м. Хмельницького Огойка П.В.

Із відповіді виходить, що матеріали справи направлені Зарічанським відділом міліції в Хмельницький міськрайонний суд, тому перевірити законність Постанови немає можливості.
То де ж матеріали перевірки? В архіві Зарічанського відділу міліції чи в суді?
В ході проведеного журналістського розслідування виявилося, що матеріали справи дійсно були передані до суду. Але 20.04.2010 р. суддею Хмельницького міськрайонного суду Приступою Д.І. було винесене рішення про залишення справи без розгляду, а матеріали перевірки направлені назад, до Зарічанського відділу міліції.
Чому Зарічанський відділ міліції написав в Постанові потерпілим, що матеріали здані в архів, а сам в цей час передав матеріали на розгляд до суду, залишається тільки здогадуватися. На нашу думку, це все робиться для того, щоби загальмувати розгляд справи, приховати злочин таксистів по груповому побиттю абонентів, та щоби матеріали справи не виходили з відділу міліції. Бо якщо їх подивиться прокуратура, то відразу вспливуть всі факти кришування міліцією таксистів служби 65-65-65, які приймали участь у злочині.
Думаємо і впевнені, що і прокуратура міста Хмельницького (перший заступник прокурора
м. Хмельницького Огойко П.В.), і 23-й відділ внутрішньої безпеки СВБ ГУБОЗ МВСУ в Хмельницькій області (начальник – Кондратюк А.М.) зроблять все, щоб злочин був розкритий, а відповідальні працівники Зарічанського відділу міліції зазнали заслуженого покарання. Це: начальник відділу – підполковник міліції Терещук А.А., начальник служби дільничих інспекторів Зарічанського відділу міліції – Медвідь В.А., дільничий інспектор міліції – старший лейтенант міліції Дорош О.В. за прикриття злочину, а також були звільнені з лав міліції старший слідчий Зарічанського відділу міліції – майор міліції Беджик М.М. та оперуповноважений служби карного розшуку – лейтенант міліції Бучинський Р.М., які, прибувши на місце злочину, не тільки нічого не зробили для того, щоби припинити групове побиття, а й близько 20-ти хвилин спокійно спостерігали за груповим побиттям таксистами своїх пасажирів, ставши тим самим співучасниками злочину.
Впевнені, що чим більше таких «оборотней в погонах» буде покарано та звільнено з лав міліції, тим менше буде злочинів, отже, наше з Вами життя, життя хмельничан стане набагато безпечнішим.

Любомир Михалець, правозахисник, для Моєї газети+