https://moyagazeta.com/

На 26 сесії Хмельнийцької міської ради депутати ухвалили 47 рішень

Рішенням міської ради із 1 травня призначені персональні премії Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Хмельницького.
Також на сесії прийнято в новій редакції рішення “Про посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення міста Хмельницького”, яке набирає чинності із дня його офіційного оприлюднення.

На сесії розглянуто 24 питання, що стосуються регулювання земельних відносин. Зокрема, прийнято рішення “Про організацію будівництва інженерно-транспортної інфраструктури нового мікрорайону для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд по вулиці Раскової”, відповідно до якого встановлено, що до об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури відносяться зовнішні мережі газопроводу середнього тиску, зовнішні мережі електропостачання, автомобільні дороги з щебеневим покриттям. Окрім цього встановлено розмір частки коштів, яку в грошовій формі має внести громадянин, який отримає земельну ділянку в новому мікрорайоні для будівництва і обслуговування жилого будинку.

Внесені зміни до рішення “Про впорядкування орендної плати за землю”, відповідно до якого передбачається застосування під час розрахунку орендної плати за землю коефіцієнту кратності до розміру земельного податку.
Також на сесії прийнято рішення про виділення коштів в сумі 800 тисяч гривень на виконання Програми організаційно-практичних заходів щодо профілактики правопорушень та злочинності на території міста Хмельницького в 2006-2010 роках, а саме на придбання камер відеоспостереження.
 

Автор: УВІП