https://moyagazeta.com/

Міська рада поскаржилася на хмельницьких суддів

 Депутат Ольга Мярковська конкретно сказала, які судові рішення депутати вважають несправедливими:”Протягом останніх років суди незаконно втручалися у діяльність міської влади, в результаті чого територіальну  громаду відкрито позбавляли її майна”.

Не рідкістю є судові процеси проти міської ради, коли судді, всупереч інтересам міста, зобов’язували віддати фізичним чи юридичним особам комунальне майно та землю. Один з колишніх міських очільників казав: “Зараз декому досить висипати на землю машину щебеню, а потім звернутися до “правильного” суду – і суд зобов’яже приватизувати ту ділянку як землю під капітальною спорудою”.

“Особливо прикро констатувати той факт, що такі діяння вчиняли судді апеляційної і касаційної судової інстанцій. За останні роки, неодноразово беручи участь в судових засіданнях, ми пересвідчились, що судова влада при прийнятті рішень керується зовсім не нормами чинного законодавства чи інтересами громади та людей. Засобом вирішення питань стало телефонне право”, – наголосила Ольга Мярковська.

До речі, за словами міського голови Сергія Мельника, міська влада вже звернулася до прокуратури з поданням щодо дій Державного казначейства, яке наприкінці минулого року непропорційно фінансувало найнеобхідніші видатки міської громади