https://moyagazeta.com/

Міська рада повідомляє: архівний відділ надає послуги безкоштовно

Для забезпечення прав та законних інтересів хмельничан щодо наявності та зберігання документів, які підтверджують той чи інший факт їх життєдіяльності, а саме: рішень виконавчого комітету, сесій Хмельницької міської ради з питань соціально-правового характеру, відомостей про нарахування заробітної плати працівникам ліквідованих організацій, підприємств, установ для пенсійних обчислень тощо в місті функціонує архівний відділ Хмельницької міської ради, який безпосередньо забезпечує облік і систематизацію названих документів та надає можливість громадянам міста використовувати відомості, що містяться в них.

Скористатися архівними документами громадяни мають право на підставі особистої заяви та документа, що посвідчує особу. Ті, кому необхідно скористатися документами за службовим завданням – подають документ, що підтверджує їх повноваження.

На підставі особистої заяви громадян або ж їх представників архівний відділ може надавати архівні довідки, копії, витяги з документів соціально-правового характеру, необхідні для задоволення їх прав і законних інтересів.

Архівний відділ розташований за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Володимирська, 109. Працює щоденно з 9.00 до 18.15 з перервою на обід з 13. 00 до 14.00 години. У п’ятницю – з 9.00 до 17.00 години. Субота, неділя – вихідний. Контактний телефон: 79-59-85.

Автор: УВІП