https://moyagazeta.com/

Минулої доби на території області виявлені 2 вибухонебезпечні предмети

Цього ж дня о 13 годині піротехніки вилучили та знешкодили дві авіабомби ФАБ-100 часів війни, які були виявлені 10 квітня в селищі Закупне Чемеровецького району під час контрольного обстеження території.
А о 15:20 до Шепетівського райвідділу МНС надійшло повідомлення про те, що в селі Білокриниччя Шепетівського району під час проведення земляних робіт виявлений один 152 міліметровий артснаряд часів війни.
Загалом з початку року на території нашої області виявлені 882 одиниці боєприпасів, з них 880 знешкоджені піротехніками МНС області.

Шановні громадяни! Територіальне управління МНС вкотре нагадує Вам елементарні правила безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. В першу чергу проінформуйте про знахідку найближчий відділ МНС, за номером телефону екстреного виклику – 101 та повідомте точну адресу місця знахідки, огородіть місце добре видимим орієнтиром! Запам’ятайте, аби не трапилося лиха ні в якому разі не беріть боєприпаси до рук, не переносьте, не розбирайте, тим більше не кидайте їх у багаття!