https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині до відповідальності притягнуто 20 корупціонерів

 Правоохоронець вимагав і одержав від працівника одного з товариств хабар у розмірі 3000 гривень за те, що припинить перевірку і не притягуватиме його до кримінальної відповідальності. Вироком суду міліціонера визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України, і засуджено до 5 позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах строком на 2 роки, зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком на два роки.

«Це один із 20 корупціонерів, притягнутих цьогоріч до кримінальної та адміністративної відповідальності, – зазначає прокурор області Сергій Соляр. – Завдяки скоординованій роботі усіх правоохоронних органів регіону, посилилась протидія корупції і хабарництву. За три місяці поточного року до суду направлено 4 обвинувальні акти у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення стосовно 4 осіб, троє з них уже засуджено».

Крім цього, як констатує прокурор області, усіма спеціальними суб’єктами протидії корупції спрямовано до суду 21 протокол про адміністративні корупційні правопорушення. За результатами їх розгляду до адмінвідповідальності притягнуто 17 посадовців.

Серед покараних – службові особи органів влади, самоврядування, правоохоронці. А найбільше корупційних діянь виявлено у сферах земельних відносин, використання бюджетних коштів, розпорядження державним та комунальним майном.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області