https://moyagazeta.com/

Сертифікаційний аудит на Хмельницькій АЕС завершено

 В рамках програми аудитори ВАТ «ТЮФ Норд Україна» ознайомилися з відповідною документацією основних цехів та підрозділів Хмельницької АЕС та здійснили аналіз впровадження даних стандартів на робочих місцях.

Підводячи підсумки сертифікаційного аудиту керівник групи Павло Фещенко відзначив оперативну та злагоджену роботу персоналу ВП ХАЕС, а також зауважив, що на Хмельницькій АЕС цілісність системи якості підтримується та вдосконалюється. Задоволені аудитори і екологічним менеджментом на Хмельницькій АЕС.

Враховуючи позитивний результат перевірки аудитори ВАТ «ТЮФ Норд Україна», нададуть рекомендації Міжнародній організації із стандартизації, видати Хмельницькій АЕС сертифікати із відповідних стандартів управління: ISO 9001:2008 та ISO 14001:2004 на три роки.

Для довідки:

ISO (International Organization for Standardization) – Міжнародна організація із стандартизації. З 1946 року ISO розробляє технічні стандарти фактично за всіма напрямками бізнесу, галузями промисловості та технологіями. У відповідності до ст. 2.1 уставу ISO метою цієї організації є «сприяння развитку стандартизації у світовому маштабі для полегшення міжнародного товарообміну і взаємодопомоги, а також для розширення співпраці в інтелектуальній та науковій галузі, технічній і економічній діяльності». В структурі ISO функціонує ряд технічних комітетів в різних галузях промисловості та сферах діяльності.