https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині готуються до боротьби з браконьєрами

Ціль наказу: здійснення державного контролю за дотриманням користувачами затверджених норм добування дичини, охороною державного мисливського фонду від бракон’єрів, суворе дотримання мисливцями правил полювання, техніки безпеки в сезон полювання, відповідно Законів України “Про мисливське господарство та полювання”, “Про тваринний світ” та “Про охорону навколишнього природного середовища” , наказу Державного комітету лісового господарства України “Про проведення полювання у мисливський сезон 2009-2010 р.”

Як повідомили в пресслужбі Державної екологічної інспекції у Хмельницькій обл.,на період сезону полювання створюються оперативні рейдові групи. Державні інспектори з ОНПС будуть проводити контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства в сезон полювання з метою виявлення фактів порушення правил полювання. При проведенні рейдів будуть залучати працівників прокуратури, органів УМВСУ, обласного управління лісового та мисливського господарства, єгерську службу районних рад УТМР та громадських інспекторів.

Згідно діючого законодавства України за порушення правил полювання передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 34 до 680 грн., або позбавлення права полювання до 3-х років, а у разі незаконно добутої дичини – ще й сплата за заподіяні тваринному світу збитки.
Державна екологічна інспекція в Хмельницькій області закликає мисливців бути обережними і уважними під час полювання щоб не знищити рідкисних птахів .
Радимо мисливцям під час полювання суворо дотримуватися техніки безпеки.

Начальник Інспекції В.М.Степанович
 

Автор: Информационная служба “Моей газеты+”