https://moyagazeta.com/

15 лютого в Хмельницькому відзначать 22-у річницю виведення військ СРСР з Афганістану

Зокрема, у навчальних закладах з 17 січня до 8 лютого проходить міський конкурс літературних творів “Афганістан вчив, Афганістан карав, Афганістан випробував”. Міський конкурс “Юнь, опалена війною” і тематична програма “Афганістан болить у моїй душі…” відбудуться 14 лютого о 13.00 в палаці творчості дітей та юнацтва, (вул. Свободи, 2/1).

Цими днями проходять зустрічі учнів шкіл міста з учасниками бойових дій в Афганістані. В бібліотечних закладах міста організовано виставки, тематичні полички мемуарної та історичної літератури, проводяться тематичні, історичні години. Відбуваються міські спортивні заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. На місцевих телевізійних каналах демонструються передачі, присвячені тематиці Афганістану, за участю ветеранів та учасників бойових дій. Матеріали, присвячені цій тематиці, публікуються в газеті міської ради “Проскурів”.

Урочиста зустріч голів обласної державної адміністрації, обласної ради, Хмельницького міського голови з кавалерами бойових орденів, нагороджених під час бойових дій в Афганістані та на території інших держав, активістами обласних, головами районних та міських організацій спілок ветеранів Афганістану, представниками Спілки ветеранів бойових дій на території Куби та інших держав відбудеться 11 лютого в Будинку Рад Обласної державної адміністрації.

Безпоседньо в день вшанування, 15 лютого, о 10.00 в міському будинку культури (вул. Проскурівська, 43) відбудуться урочисті збори та концерт з нагоди 22-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Об 11.00 учасники зборів та громадськість міста візьмуть участь у покладанні квітів та вінків до пам’ятника подолянам, полеглим в Афганістані та інших локальних війнах на територіях інших держав (на перехресті вулиць Театральної та Грушевського). Покладання квітів та вінків до могил загиблих воїнів-інтернаціоналістів відбудеться також на міському кладовищі в селі. Шаровечка. 

О 16.00 в Центрі національного виховання учнівської молоді (вул. Курчатова, 9-б) буде представлено літературно-музичну композицію, присвячену полеглим в Афганістані та інших локальних війнах. Жінок-ветеранів Афганської війни з нагоди 22-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав цього дня о 17.00 вшановуватимуть в приміщенні “Родинного дому” (вул. Соборна, 16).