https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині відбулось виїзне засідання облштабу з проведення збирання врожаю

Також район відвідали перший заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко, заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Іван Одземок, заступник начальника управління МНС України у Хмельницькій області Євген Данилюк та члени обласного штабу з підготовки та проведення жнивної кампанії в області.

Загальну інформацію про хід збирання врожаю в районі, під час ранкового засідання обласного штабу, розповів голова Полонської районної державної адміністрації Григорій Станіслав. Далі члені обласного штабу, спільно з керівництвом районної державної адміністрації та районної ради, побували в таких агроформуваннях як СТОВ «Агрофірма «Маяк»»; СВК «Лабунський»; ФГ «Полонське»; ПСП «Ковпак»; СТОВ «Каленицьке»; СВК «Зоря» та полонський комбінат хлібопродуктів, де мали змогу на полях даних господарств ознайомитись с ходом збирання врожаю ранніх зернових культур та ріпаку, а також обговорити з керівниками питання, які виникають в них в ході цьогорічної жнивної кампанії.

Підбиваючи підсумки виїзного засідання обласного штабу начальник Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Олег Стрілецький сказав, що метою приїзду в Полонський район є те, аби побачити реальний стан справ цьогорічної жнивної кампанії і якщо виникають деякі проблемні питання на місці, по мірі можливості, їх вирішувати.

Голова Полонської райдержадміністрації в свою чергу зазначив, що в районі створено та діє районний штаб з підготовки та проведення збирання врожаю, за кожним господарством закріплені відповідальні особи районної державної адміністрації і що питання якісного та своєчасного врожаю перебуває на постійному контролі в курівництва районної державної адміністрації. Він також запевнив, що всі зауваження, які висловили члени обласного штабу, будуть переглянуті та враховані в подальшій роботі.

Источник: Хмельницька ОДА