https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині збільшилась кількість спеціалістів

В цей святковий день дипломи про вищу освіту державного зразка отримали 271 випускник інституту, з яких 24 – дипломи з відзнакою, 15 – студенти з особливими потребами.

На церемонію вручення випускниками було запрошені поважні гості – представники органів державної влади, місцевого самоврядування, установ та організацій, з якими інститут тісно співпрацює, зокрема – Хмельницький міський голова Сергій Мельник, начальник Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Віктор Очеретянко, заступник Хмельницького місткого голови Григорій Давиденко, начальник міського управління освіти Валерій Олійник, Василь Карапазюк – керуючий обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів, начальник УМВС міста Хмельницького Василь Птащук, директор Хмельницької філії «Укрінбанк» Євген Гап.

Випускники напрямів підготовки і спеціальностей «Соціальна робота», «Психологія», «Здоров’я людини», «Фізична реабілітація», «Фінанси і кредит» та «Правознавство» з гордістю та вдячністю дивляться на пройдений шлях у рідному закладі.

Практично всі нинішні випускники інституту працевлаштовані, переважна більшість з них працює за фахом, отримавши в інституті поглиблені теоретичні знання та додаткові практичні навички фахової трудової діяльності.

Тому, випускаючи студентів, колектив інституту з оптимізмом дивиться у майбутнє і з упевненістю чекає нового поповнення на студентських лавах.