https://moyagazeta.com/

На майдані Незалежності – сімейний ярмарок розваг

Під час заходу виключно батьки з дітьми матимуть можливість взяти участь у різноманітних іграх, конкурсах та розвагах, спрямованих на розвиток спілкування та взаєморозуміння між дітьми та батьками, зміцнення сімейних традицій.
Місце проведення акції – майдан Незалежності
Дата проведення – 30 серпня 2008 р.
Час проведення – 11:00-19:00 год.
Запланована кількість відвідувачів – 5000 осіб (батьки та діти)
Відповідальна особа – директор ДП «Шольц енд Френдз Київ» Гореліна Я. Е.
Контактна особа з питань проведення заходу – Масленко Євгенія
Олександрівна (тел. 8-067-445-43-34) або Кацура Олександр В’ячеславович
(тел. 8-050-383-31-69)

Детальніша інформація про події на території ярмарку

Територія ярмарку буде розділена на шість секторів, кожен з яких в свою чергу поділятиметься на декілька зон активностей:

1.    Сектор №1 – центральна зона у вигляді зірки, виконує функцію входу, надає можливість відпочити, роздивитися територію свята і все, що відбувається навколо. В секторі розміщені столики та стільці, працюють 4 намети з їжею та напоями, намет із сувенірною продукцією від Київстар, а також сцена.
2.    Сектор №2 – зона рухливих розваг. Передбачає легкі фізичні навантаження, захоплюючі змагання для дітей та їх батьків на електричних та звичайних самокатах, пошуки «скарбів» у великих надувних басейнах з кульками.
3.    Сектор №3 – зона спільної сімейної творчості. Тут батьки та діти матимуть можливість намалювати портрет своєї родини.
4.    Сектор №4 – зона, де всією родиною можна заспівати пісню, зробити фото на пам’ять, а також розфарбувати «привида» (аніматора), кидаючи в нього кульки з різнокольоровою фарбою.
5.    Сектор №5 – імітація іншого виміру. Можливість заглянути за межі звичного разом зі своїми дітьми, спроба зрозуміти, чим живе підростаюче покоління. В цьому секторі гості зможуть побачити виставу «Театру Квасса» – найбільш популярної та оригінальної театральної команди сучасної російської сцени. Окрім того, тут буде представлене дійство з використанням найновітніших освітлювальних технологій, батьки та їхні діти матимуть змогу позмагатися в надсучасних іграх.
6.    Сектор №6 – територія з інсталяцією «дерева майбутнього», яке виконує бажання.
На ярмарку працюватимуть звичайні аніматори, які розважатимуть гостей, пояснюватимуть правила змагань, допомагатимуть відвідувачам, а також спеціальні аніматори-персонажі, які є уособленням того чи іншого сектору. Головна ідея всіх ігор, конкурсів та розваг на ярмарку – розвиток спілкування та взаєморозуміння між дітьми та батьками, зміцнення сімейних традицій.

План дій на сценічному подіумі (сценарій):

11.00 – Офіційне відкриття свята
11.30 – Конкурсна програма
12.00 – Виступ костюмованих персонажів «Знайомство»
12.30 – Інтерактив: сімейні вікторини
13.00 – Інтерактив: конкурси-мініатюри
13.30 – Анонс шоу-параду казкових героїв
14.00 – Шоу-парад казкових героїв
14.30 – Виступ костюмованих персонажів «Забіяки»
15.00 – Інтерактив: сімейні вікторини
15.30 – Анонс шоу-параду казкових героїв
16.00 – Шоу-парад казкових героїв
16.30 – Виступ костюмованих персонажів «Перемир’я»
17.00 – Інтерактив: конкурси-мініатюри
17.30 – Анонс шоу-параду казкових героїв
18.00 – Шоу-парад казкових героїв
18.30 – Вихід всіх персонажів в сектор «Вікно в майбутнє»

ДОВІДКА: станом на 10.00 год. 29 серпня майдан Незалежності нагадував великий будівельний майданчик. Триває підготовка до акції. (фото)