https://moyagazeta.com/

Нас дурять, чи чергова “акція” за наш рахунок?

Першою поскаржилася мені моя мама (учасник війни) – поповнила рахунок, хотіла подзвонити, а грошей уже немає. Те саме сказала і моя дружина. Взявши на постійний контроль свій рахунок, я теж помітив якісь негаразди. Гроші безпідставно пропадали, хоча й невеликі — до 10 гривень.
Чашу терпіння переповнила подія 6 жовтня цього року, коли з мого рахунку поцупили одразу 22 гривні 69 копійок. О 9 год. 15 хв. мені зателефонував мій клієнт з мережі 8-050 (МТС). Дзвінок я пропустив, а о 10 год. 7 хв. послав йому дзвінок-маяк. Передзвонив він мені о 10 год. 8 хв. і спілкувалися ми з ним 1-2 хв. Через хвилин 30 я помітив, що в мене вихідні дзвінки заблоковані. Перевіривши рахунок, я був здивований тим, що гроші кудись пропали. Звернувшись у сервісний центр „Київстар”, що по вул. Грушевського, я був ще більше здивований. Мила дівчина повідомила мені, що я розмовляв з абонентом МТС зі свого телефону майже півгодини і тому в мене порожній рахунок. Якщо не вірите, додала вона, то пишіть заяву у київське центральне відділення компанії.
Звісно, я не повірив. Як можна було розмовляти з абонентом 25-30 хв., якщо я його набирав тільки для того, щоб подати йому «маяк», а через хвилину він мені передзвонив. Крім того, детально перевіривши свій рахунок, я побачив на „хвості” номера абонента МТС, якого я набирав о 10 год. 7 хв., номер телефону мого оператору „Київстар” 8-067-466-04-66.
Я не хочу висувати серйозні звинувачення компанії „Київстар”, але ця „ложка дьогтю” підпортила мій настрій. До того ж, я не зміг вчасно передати дуже важливу інформацію по роботі і тепер очікую фінансових втрат. Я ще почекаю відповіді з Києва і, якщо вона буде негативною, вся моя сім’я поміняє оператора. Такі випадки серйозно підривають імідж компанії „Київстар” як одної із ведучих операторів зв’язку України.

 

Автор: Ломовий П.В., житель м. Хмельницького