https://moyagazeta.com/

За нещасним випадком ховався важкий злочин

Одразу після отримання повідомлення до центральної районної лікарні та за місцем проживання померлого було направлено слідчо-оперативні групи Віньковецького райвідділу міліції. Під час огляду трупа видимих ознак насильницької смерті виявлено не було та, незважаючи на це, його було направлено в Ярмолинецьке міжрайонне бюро СМЕ для проведення судово-медичного дослідження, яке виявило на тілі загиблого тілесні ушкодження у вигляді перелому правої скроневої кістки та забою головного мозку.

Слідчо-оперативна група, що виїхала у село, доволі швидко з’ясувала усі обставини, які передували злочину. Потерпілий, який був відомим у селі п’яничкою, того дня заробив на яблуках копійчину-другу і вирішив на усі гроші купити горілки. Пізнього вечора він прийшов на подвір’я до свого односельця і вимагав продати йому горілки. 27-річний господар наказав непроханому гостю іти геть. Коли ж той продовжував оббивати пороги, власник будинку почав виштовхувати його з подвір’я. Від чергового стусана він упав на бетонну долівку і втратив свідомість. Злякавшись того, що накоїв, молодий чоловік виволік потерпілого зі свого двору на узбіччя дороги, де залишив напризволяще, і де його вранці знайшли місцеві жителі. До отриманих травм додалося ще й переохолодження, і в районній лікарні чоловікові уже не змогли допомогти — через день він помер.

Стосовно затриманого порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

ІННА ГАРНА

Прес-служба УМВС у Хмельницькій області