https://moyagazeta.com/

Незабаром привокзальна площа Хмельницького матиме новий сучасний вигляд

 Ним передбачено розширити на 3 м проїзну частину, на ділянці від вулиці Шевченка до Проскурівської (залізничного вокзалу), у сторону зони відпочинку та очікування поїздів. Відповідно до умов ДАІ заплановано перенести на відстань приблизно 50 метрів вперед, у напрямку руху в бік мікрорайону Ракове, зупинку громадського транспорту, влаштувати заїзну кишеню, і, відповідно, перенести пішохідний перехід. Також проектом передбачено реконструювати фонтани з підведенням нових мереж, встановити 15 декоративних ліхтарів, 4 вуличних світильника, урни для сміття, відремонтувати існуючі й додатково встановити 7 нових лавочок. Старе асфальтне покриття зони відпочинку буде замінено на якісну тротуарну плитку.

Обличчям і своєрідною візитною карткою кожного міста є вокзал. Хмельницький – не виняток, адже щодня до нашого міста приїжджають тисячі гостей. Щоб наше місто справляло приємне враження на всіх, хто прибуває до нас залізницею, незабаром розпочнуться роботи з реконструкції привокзальної площі залізничного вокзалу. Про сучасний естетичний вигляд та благоустрій цієї території подбала міська влада. На черговій сесії міської ради, яка відбулася 12 червня цього року, на реконструкцію привокзальної площі депутати виділили 1 млн. 8 тисяч гривень.

На сьогоднішній день проект реконструкції, розроблений комунальним архітектурно-планувальним підприємством на замовлення управління житлово-комунального господарства міської ради, отримав позитивний висновок експертизи.

Проектом передбачено розширити на 3 м проїзну частину, на ділянці від вулиці Шевченка до Проскурівської (залізничного вокзалу), у сторону зони відпочинку та очікування поїздів. Відповідно до умов ДАІ заплановано перенести на відстань приблизно 50 метрів вперед, у напрямку руху в бік мікрорайону Ракове, зупинку громадського транспорту, влаштувати заїзну кишеню, і, відповідно, перенести пішохідний перехід. Також планом передбачено реконструювати фонтани з підведенням нових мереж.

Значну увагу буде приділено озелененню цієї території. Тут заплановано упорядкувати газони, досадити нові кущі, дерева та квітники. На озеленення буде витрачено близько 150 тис. грн. бюджетних коштів. Також планується встановити 15 декоративних ліхтарів, 4 вуличних світильника, урни для сміття, відремонтувати існуючі й додатково встановити 7 нових лавочок. Старе асфальтне покриття зони відпочинку буде замінено на якісну тротуарну плитку. Загальна площа території ремонту – 7500 квадратних метрів.

Проект реконструкції привокзальної площі обговорено на засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства, яке нещодавно відбулося у міській раді. З документом депутатів міської ради ознайомив директор комунального архітектурно-планувального підприємства Анатолій Фют.

Отож, місце відпочинку та очікування прибуття чи відправлення поїздів мешканцями та гостями нашого міста незабаром набуде затишного та гарного вигляду. Роботи з капітального ремонту та благоустрою території привокзальної площі комунальники планують розпочати, коли визначиться підрядник робіт. Загальна вартість робіт – 2,3 млн.грн.

Також у планах міської влади – завершити реконструкцію зони відпочинку та каскаду фонтанів на вулиці Проскурівській, що поряд з кінотеатром імені Т. Шевченка.