https://moyagazeta.com/

Нічні покупці швидко «перетворилися» у пґяних хуліганів

Сигнал „Тривога” з цілодобового магазину по вулиці Зарічанській, який перебуває під охороною, надійшов на пульт централізованого спостереження Державної служби охорони близько другої години ночі. Наряд групи затримання ДСО негайно прибув на місце події.

В магазині до правоохоронців звернулися налякані продавчині магазину та вказали на двох невідомих громадян. Зі слів жінок стало відомо, що кілька хвилин тому до приміщення зайшли агресивно налаштовані чоловіки, які перебували в стані алкогольного сп’яніння. Переступивши поріг магазину, вони відразу почали голосно лаятися та погрожували фізичною розправою працівницям закладу. При спробі самостійно вгамувати хуліганів жінкам ледь не дісталося „на горіхи” – гульвіси намагалися застосувати силу. Злякавшись, одна з працівниць закладу непомітно для розбишак натиснула на „тривожну кнопку” ДСО.

Побачивши правоохоронців, зловмисники й не подумали вгамовуватися. На прохання співробітників ДСО покинути приміщення магазину та піти по домівках, хулігани „перекинули” увесь свій войовничий запал на них – почали обзивати нецензурною лайкою, погрожувати та штовхатися. Тож, аби заспокоїти шалених чоловіків, правоохоронцям довелося застосувати кайданки.

Затриманих, якими виявилися двоє 28-річних хмельничан, було доставлено на експертизу до медичного закладу для з’ясування стану алкогольного сп’яніння, а згодом до Зарічанського відділку міліції – для подальшої перевірки.

Альона Шибунько

УДСО при УМВС України в Хмельницькій області