https://moyagazeta.com/

Ольга Фреймут оголосила результати інспекції у Хмельницькому. Чому Ольгу побили під час відвідування, на місцевому м'ясокомбінаті

 На майдані встановили сцену, поставили колонки і екран. Із запізненням в 20 хвилин Ольга Фреймут з’явилася перед публікою із пакетом апельсинів в руках.

Попросила присутніх передати “презент” працівникам м’ясокомбінату «Проскурів М’ясо», які штовхалися з знімальною групою “1+1”. 

На майдані зібралося людей зо 200. Про всі свої перевірки Ольга не говорила. Вона похвалила першу поліклініку, дитячу музшколу і мера. На екрані Фреймут навіть показала місце, де живе Олександр Симчишин, а похвалила його за розвиток міста.

Меру вручила червону відзнаку. Навіть зарплату мера на публіці обговорили. 12 тисяч гривень – саме стільки отримує міський голова Хмельницького. Нагадаємо, колектив хмельницької поліклініки розповів , за що Фреймут дала їм табличку. Що говорила інспектор Фреймут, читайте згодом. На офіційній сторінці “Інспектора Фреймут” в “ВКонтакті” виклали світлину з Ольгою в сумці “кравчучці”.

Отож,  саме в цей день,телеведучу Ольгу Фреймут побили у  нашому Хмельницькому .

Коли Оля з командою почала зйомки на місцевому м’ясокомбінаті, на неї з кулаками накинулися директор і працівники. Спочатку м’ясники лаялися і намагалися припинити зйомку, потому дали волю кулакам. Співробітники виштовхували операторів, намагалися пошкодити апаратуру. У телеведучої – велика гематома на спині, в її охоронців – роздерті куртки. Перевірку м’ясокомбінату Оля проводила на численні прохання містян. Люди скаржилася на жахливий сморід і антисанітарію усередині забійних цехів. Випуск ТСН.19:30 за 20 жовтня 2016 року