https://moyagazeta.com/

Собаки бійцівської породи алабай два місяці поспіль тероризують селян

Місцеві жителі бояться вийти на вулицю, адже зграя голодних собак може в будь-яку хвилину напасти. Жителю села – Олександру Семенюку, розлютована собака знівечила обличчя. За допомогою довелося звернутися до лікарів.

Від зголоднілих тварин, які зірвавшись з ціпа, ганяють селом, ховають дітей. Люди кажуть: зверталися і до міліції. Проте, дільничний інспектор навіть не ходив дивитися на собак. Просто відібрав свідчення і наказав чекати на рішення керівництва.

Селяни нажахані. Днями дві собаки ледь не покусали жінку з двома неповнолітніми дітьми. У той же час, людям шкода собак, які «потрапили» у руки недбалого господаря. Свідки запевняють: собаки без води і їжі.. Деякі з них, схоже, – хворі. А частина собак – із закривавленими ранами.

Жителі села Черепова стверджують: власник собак влаштовує незаконні бої тварин. Показують і місце події.

Власник тварин запевняє: тоталізатор не влаштовував. КАже: собак годує, лікує і має всі документи. Ангар взяв в аренду у власника – ТОВ «Олешин». Планує розводити худобу.

На виклик журналістів правоохоронці таки приїхали. Слідча группа опитала людей, а начальник райвідділу пообіцяв: – після рішення суду собак вилучать і влаштують у приют для тварин

Про хід розслідування справи, Андрій Лисак пообіцяв розповісти за 4 дні. Відтак, журналісти телеканалу «Ексклюзив» обовязково повідомлять, чим закінчилася ця надзвичайна історія у селі Черепова Хмельницького району. 

http://khmelnytsky.com.ua/