https://moyagazeta.com/

Молочні ріки несплачених податків виявили податкові міліціонери Хмельниччини

Як встановили співробітники податкової міліції, керівник підприємства протягом 2011 року з метою ухилення від сплати податків до бюджету оформлював придбання молока по завищених цінах, а також казеїну, обладнання та послуг по охороні приміщень.

Для цього у тіньову схему були залучені підприємства міст Києва, Дніпропетровська, Донецька та Кіровограда. Насправді, маючи ознаки фіктивності, ці юридичні особи будь-яких поставок товарно-матеріальних цінностей на адресу переробного підприємства не здійснювали, оскільки зареєстровані на підставних осіб, за юридичною та фактичною адресою не знаходяться, не мають відповідного обладання та працівників, які економічно необхідні для здійснення господарських операцій.

У ході численних обшуків вилучені документи, які свідчать про фактичну закупівлю підприємством молока за готівку в населення декількох районів Хмельницької області через мережу з півсотні заготовачів. Виготовлена продукція в подальшому реалізовувалась через мережу супермаркетів.

Слідчим відділом податкової міліції ДПА області за матеріалами відділу податкової міліції м. Кам’янця –Подільського порушено кримінальну справу за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України щодо ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Наразі триває слідство. Нанесені державі збитки планується відшкодувати за рахунок оборотних коштів підприємства та готової продукції.