https://moyagazeta.com/

Першокласники, які виховуються в багатодітних родинах, отримали подарунки від міської влади

 Запросили малечу до затишної зали Хмельницького академічного обласного театру ляльок. На захід завітав начальник управління праці та соціального захисту населення, депутат міської ради Словян Воронецький. Словян Ількович переказав дітям та їхнім батькам вітання з державними передсвятами – Днем незалежності України та Днем знань від міського голови Сергія Мельника, виконавчого комітету та депутатського корпусу. Побажав майбутнім першокласникам гарно навчатись, бути завжди веселими та здоровими.

Юним хмельничанам продемонстрували прем’єрну виставу “Кіт у чоботях”.

Подібні зустрічі вже стали традиційними. Щороку напередодні Дня незалежності України та початку навчального року міська влада проводить свято “Готуємо дітей до школи”, вітає дітей міста пільгових категорій. У приміщенні лялькового театру подібний захід відбувається вдруге.

Довідково

Одним із напрямків діяльності управління праці та соціального захисту населення є робота з багатодітними сім’ями міста.

Станом на 01.07.2013 р. на обліку в управління праці та соціального захисту населення міської ради перебуває 911 багатодітних сімей, з них у 807 родинах виховується троє дітей, в 104 сім’ях – четверо і більше. Всього в сім’ях проживає 2889 дітей.

Багатодітні сім’ї внесені до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги. Щороку з міського бюджету виділяються кошти на проїзні документи батькам з багатодітних сімей та жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”. За 5 місяців цього року (лютий-червень) проїзними квитками скористалися 585 багатодітних сімей міста, на що витрачено з міського бюджету 54 тис. грн.

Указами Президента України почесною нагородою України “Мати-героїня” удостоєні 7 багатодітних матерів. Кожна з нагороджених отримала одноразову допомогу від держави, сума допомоги становить 11470 грн. Всього на 2013 рік – 80290 грн.

Загалом у місті проживає 112 багатодітних матерів-хмельничанок, які отримали почесне звання України “Мати-героїня”.

Станом на 01.08.2013 року охоплено відпочинком та оздоровлено 6138 дітей, на що з міського бюджету виділено 685,5 тис. грн. Діти з багатодітних родини відпочивали в таборі санаторного типу “Лісова пісня”, позашкільному навчальному закладі “Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс “Чайка” міста Хмельницького”.