https://moyagazeta.com/

Підґїзд багатоповерхівки став пасткою для хуліганів, які втікали від міліціонерів

 Так, близько другої години ночі в одній із піцерій, що знаходиться в центрі Хмельницького, двоє підігрітих алкоголем молодиків намагалися влаштувати дебош.

Охоронник попросив відвідувачів вгамуватися та мирно продовжити свій відпочинок, проте ті не послухали і весь свій негативний запал перекинули на нього. Коли ж персонал закладу побачив як агресивні молодики напали на працівника цивільної охорони, то одразу ж натиснули тривожну кнопку Державної служби охорони.

На виклик миттєво приїхали добре підготовлені та належним чином озброєні бійці ДСО. Побачивши міліціонерів, правопорушники одразу ж покинули побоїще та намагалися зникнути в нічній темряві. Проте зникнути з поля зору їм вже ж таки не вдалося. Намагаючись сховатися від держохоронців, задиркуваті молодики вбігли у під’їзд одного із багатоповерхових будинків. Але ймовірна хованка стала дня них пасткою – правоохоронці наздогнали їх.

На останньому, п’ятому, поверсі хулігани зрозуміли що їм нікуди далі бігти та почали показувати свої „бійцівські” якості – стали в бойові стійки, грубили та розмахувати кулаками. Але для добре підготовлених співробітників ДСО такі спроби хуліганів уникнути покарання за правопорушення виявилися прогнозованими. Міліціонери, використовуючи професійні уміння, швидко остудили запал молодих чоловіків. Остаточно вгамувалися в службовому автомобілі ДСО, який, за вказівкою старшого слідчо-оперативної групи, доставив нетверезих забіяк спочатку в медичний заклад для визначення рівня алкогольного сп’яніння, а згодом і в Центральний відділ міліції.

Затриманими виявилися 25-річний та 24-річний жителі міста Хмельницького. До речі, останній „герой” добре знайомий співробітникам ДСО, адже це не перший подібний конфлікт в нічному закладі за його участю.

Альона Шибунько УДСО при УМВС України в Хмельницькій області