https://moyagazeta.com/

Підручник для податківців написали у Хмельницькому

Як ідеться у наказі ДПАУ про нагородження Михайла Войнаренка нагрудним знаком „За сприяння податковим органам”, нагороду науковцеві вручено за формування високої податкової культури у молоді й активну діяльність у громадській раді при обласній ДПА.

Михайло Войнаренко, який до того ж керує кафедрою обліку й аудиту в ХНУ, зазначив, що за тридцять років існування кафедри на ній підготовлені на стільки висококваліфіковані фахівці, що принаймні половина з них працює в органах Державної податкової служби.

“Податкова тематика є однією з пріоритетних для нашого навчального закладу, – На основі напрацювань науковців нашої кафедри ми випустили підручник „Податковий облік і аудит”. Проте обмежений тираж – усього 350 примірників – умить розійшовся по наукових читальнях. Але на працю звернули увагу в Києві і її видруковано додатковим тиражем у п’ять тисяч екземплярів”, – зазначив Михайло Войнаренко.

При тому Михайло Петрович вручив голові ДПА у Хмельницькій області примірник підручника та дві свої монографії на податкову тематику.

Разом з тим обласна асоціація платників податків вручила Почесну грамоту начальникові відділу масово-роз’яснювальної роботи та громадських зв’язків Тетяну Бондаренко.