https://moyagazeta.com/

Похід в аптеку врятував від вірної смерті цілу родину

 Так, з 9 по 12 лютого на теренах області стало відомо про три випадки отруєння чадним газом. На щастя всі залишися живими і обійшлося без смертей, проте із таким краще не ризикувати, особливо, якщо жертвами чадного газу стають діти.

Так, 10 лютого, надвечір, на лінію «101» надійшов виклик у Волочиськ, де в квартирі двоповерхового будинку на вулиці Заводській, загорілося майно містян. Пожежники одразу ж кинулися на боротьбу із “червоним півнем” та швидко ліквідували загоряння. На жаль під час пожежі продуктами горіння отруїлися двоє дітей чотирьох та трьох років, але діток вдалося виходити медикам і наразі їхній стан оцінюється як задовільний. Ймовірною причиною загоряння стало порушення правил експлуатації електрообладнання.
11 лютого у Гуменцях, що на Кам’янеччині, в полон чадного газу потрапила одразу ціла родина – мама, тато та двоє їхніх діток 12 та двох років. А ось наступного дня, близько півночі, до реанімаційного відділення Кам’янець-Подільської міської лікарні із квартири на вулиці Князів Коріатовичів, доправили 30-річну кам’янчанку та двох її дітей 7 та 5 років. Як з’ясувалось увечері чоловік постраждалої пішов до аптеки, проте йому зовсім скоро зателефонувала дружина і в паніці повідомила, що обоє дітей несподівано втратили свідомість. Коли чоловік повернувся додому, жінка теж була непритомною. На щастя голова родини нагодився дуже вчасно і зумів викликати медиків. А все могло бути інакше і якби не той похід до аптеки, родині вже ніхто не міг би зарадити чи допомогти. Наразі життю та здоров’ю потерпілих нічого не загрожує. А причиною їхнього отруєння став витік газу із колонки.

Правоохоронці звертаються до усіх мешканців Хмельницької області з проханням бути уважними та обережними у поводженні з вогнем, а також при користуванні опаленням, електропобутовими та газовими приладами. Дбайте про свою безпеку та безпеку рідних та близьких вам людей, адже ваше життя та здоров’я тільки у ваших руках! Якщо ж ви помітили ознаки загоряння у своїй чи сусідській оселі, або ж стали свідком якоїсь надзвичайної ситуації – не зволікайте і негайно телефонуйте за номером «101».

http://aktualno.km.ua