Попередні підсумки 2008 року: звітує управління транспорту та зв'язку

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

За інформацією, наданою управлінням транспорту та зв’язку міської ради:
– Щоденно на маршрути міста виходить:
– 86 тролейбусів;
– 19 автобусів комунального підприємства “Електротранс”;
– 380-400 маршрутних таксі.
– За 11 місяців поточного року транспортом КП “Електротранс” перевезено 46,6 млн. пасажирів, з них 23,3 млн. пільгових категорій.
– За рахунок міського бюджету в 2007 р. для КП “Електротранс” придбано п’ять нових автобусів типу Б(Бориспольський)АЗ та п’ять автобусів І-VAN на загальну суму 1 млн. 898 тис. грн.
– В 2008р. за рахунок міського бюджету придбано вісім автобусів „Богдан” на загальну суму 3 млн. 960 тис. грн. Всього з міської казни за останні два роки для придбання автобусів виділено 5 млн. 858 тис. грн.
– За рахунок коштів співфінансування державного і міського бюджетів на початку поточного року придбано два нових тролейбуси “Дніпро” загального вартістю 1 мли. 694 тис. грн.
– Ще два нових низькополих тролейбуси “Богдан” Т-601″ придбано за рахунок міського та державного бюджетів у грудні поточного року. Вартість кожного з них – 870 тис. грн.
– У 2008р. з міського бюджету КП “Електротранс” надана фінансова підтримка в розмірі 7 млн. грн.
– Для покращення якості обслуговування населення віддалених мікрорайонів Дубове – Купріна – Щедріна в поточному році продовжений рух маршруту №12 від вул. Купріна до вул. Примакова. На даний час на маршруті №12 працює два автобуси та в ранковий час третій автобус для перевезення школярів.
– У серпні започатковано автобусний маршрут №6-а “Виробниче об’єднання “Алмаз”-“Катіон” по Львівському шосе, де працює три нових автобуси “Богдан”.
– Автобусний маршрут №11 продовжено від вул. Купріна до заводу “Катіон”, кількість автобусів збільшено від двох до трьох.
– Продовжено маршрут №5-а через Львівське шосе, вул. Толстого, І.Франка, Козацьку до Купріна та в зворотному напрямку.
– З метою покращення умов для очікування пасажирами транспорту, постійно проводиться поточний та капітальний ремонт існуючих зупинок та павільйонів. Встановлено два нових павільйони на зупинці “Пенсійний фонд” та на кінцевій зупинці на вул. Косіора в мікрорайоні Книжківці.
– На прибирання зупинок, комунальне підприємство з організації роботи міського пасажирського транспорту витратило в цьому році понад 70 тис. грн.
– За рахунок збору на припаркування транспортних засобів міський бюджет поповнено на 76 тис. грн.
– Встановлено автостанцію п’ятого класу на Львівському шосе, 25/1, де комунальне підприємство з організації роботи міського пасажирського транспорту надає автостанційні послуги пасажирам та перевізникам.
– Прийнята Програма підвищення безпеки дорожнього руху на території міста на період 2008-2012 роки, яка передбачає влаштування заїзних кишень на зупинках громадського транспорту, заміну дорожніх знаків та встановлення нових, будівництво світлофорних об’єктів, капітальний ремонт світлофорів, встановлення табличок із зеленою стрілкою, які дозволяють здійснювати поворот праворуч при увімкнутому червоному сигналі світлофору, встановлення елементів типу “лежачий поліцейський”.

Відповідно до даної програми в 2008 році виконані наступні роботи:

– Реконструйовано світлофор на перехресті вулиць Мирного – Озерна, встановлено світлофор на перехресті вулиць Франка – Шевченка та на перехресті вулиць Грушевського – Проскурівська.
– Встановлено чотири “лежачих поліцейських”, відремонтовано 680 дорожніх знаків, встановлено 98 нових дорожніх знаків, нанесено 20 тис.м2 дорожньої розмітки, відремонтовано 95 метрів дорожньої огорожі, на вісімнадцяти перехрестях встановлені знаки з зеленою стрілкою.
На виконання згаданої Програми уже використано з міського бюджету понад 1млн. 300тис. грн.
 

Автор: УВІП