https://moyagazeta.com/

Президент України підтримав наміри облдержадміністрації щодо впровадження нового інвестиційного проекту у селищі Сатанів

« Я поінформував Віктора Федоровича про виконання його доручень за результатами візиту у Кам`янець-Подільський, коли люди підходили до нього і просили допомогти у вирішенні проблемних питань. Всі доручення виконані в повному обсязі. Зокрема, отримала квартиру жінка з двома дітьми – інвалідами, іншій людині погашені борги по водоканалу, зроблено косметичній ремонт літній жінці, і так далі», – сказав Василь Ядуха. Поруч з цим голова адміністрації подав Президентові розроблений розширений варіант доручення щодо вирішення найболючіших питань Хмельниччини: « Ми переглянули доручення, і з дня на день, після затвердження юридичним департаментом Адміністрації Президента Віктор Федорович підпише доручення за результатами візиту на Хмельниччину».

Особливої уваги, за словами очільника краю, під час розмови приділили питанню впровадження інвестиційного проекту у Сатанові по будівництву діагностичного лікувально-реабілітаційного курортного комплексу « Джерела Поділля». «Сьогодні вже 800 мільйонів гривень російські інвестори готові вкласти в будівництво, а тому я думаю, що це буде зроблено, оскільки Президент безпосередньо дав доручення Міністру юстиції обов`язково підтримати обласну державну адміністрацію у своїх намірах».

У ході робочої зустрічі, Василь Ядуха поінформував Президента про стан справ в області за 9 місяців поточного року. «Не приховуючи непросту політичну ситуацію, незважаючи ні на що, на Хмельниччині за 9 місяців роботи немає жодного мінусового показника. Таких областей в Україні є тільки дві. Ми відчуваємо й свої тонкі місця, тому що головним документом, який говорить про справи, є фінансовий результат. А у нас він хоча й позитивний, проте ми бачимо, що є ріст збитків збиткових підприємств. Ми проаналізували, що це пов`язано із збільшенням курсової різниці іноземної валюти, що підлягає сплаті згідно до умов отриманих кредитів підприємствами. Бюджет в області виконаний , залучені інвестиції. Вперше за останніх 4 роки ми досягли приросту будівництва 0,7%, але вийшли вже на позитивний результат. Не допущено росту боргів по заробітній платі, значно зменшено кількість людей, які стоять на обліку в центрах зайнятості. Їх залишилося менше 12 тисяч чоловік з 27 тисяч, які були ще півтора роки тому», – звітував голова. Разом з тим, він зазначив, що нажаль не всі ті, хто мають статус безробітного, хочуть займатися якоюсь роботою. Наразі це питання вивчається, вишуковуються можливості, аби запропонувати людям долучитися до розвитку економіки області.

«В цілому, розмова відбулася відверта. Ми отримали вкотре повне розуміння Президента України. Мені надано ряд доручень по наведенню порядку, покращенню відповідальності кожного за нас за ввірену ділянку роботи, і, звичайно, поліпшенню роботи з населенням, що ми й робимо і будемо робити»,- резюмува

Источник: Хмельницька ОДА

в Василь Ядуха.

О. Юрчук