https://moyagazeta.com/

ПриватБанк запустив мобільний еквайрiнг для ORIFLAME

 “Я впевнений, що вже до кінця року кількість платежів за допомогою цього красивого і зручного сервісу зрівняється з обсягом традиційної оплати готівкою, – говорить заступник голови правління ПриватБанку Олександр Вітязь. – Додаток глибоко інтегрований в бізнес компанії і для його запуску потрібно спочатку розібратися в ньому і органічно вмонтувати новий механізм оплати в стандартні бізнес-процеси”.

Мобільний еквайрiнг для ORIFLAME працює на будь-якому Apple і Android смартфоні або планшеті. Завантажити додаток можна безкоштовно, для використання сервісу достатньо бути зареєстрованим консультантом ORIFLAME. При цьому, всі платежі за допомогою мобільного еквайрiнгу ПриватБанку захищені багаторівневою системою безпеки, яка практично виключає можливість несанкціонованого доступу до картки.

“У перші два дні після запуску сервісу можливістю оплати картою скористалися понад 200 консультантів компанії, – говорить операційний директор ORIFLAME Україна Сергій Полубоярцев. – Безкомісійнний прийом безготівкових платежів істотно полегшує роботу наших консультантів, дякуючи банку за відмінну ідею та її втілення, ми отримуємо прекрасні відгуки”.

Технологія мобільного еквайрiнгу ПриватБанку iPay була запущена на ринках України та Росії в 2010 році і на сьогодні є найпопулярнішою в СНД мобільного системою прийому платежів. За даними на 25 червня, активними користувачами системи є більше 150 тисяч клієнтів, найактивніше мобільний еквайрiнг ПриватБанку використовується в таксі, сфері побутових, страхових послуг, нотаріату тощо.

пресс-центр ПриватБанку, Хмельницька філія