https://moyagazeta.com/

Гран-прі фестивалю «Струни душі» здобув колектив управління праці та соціального захисту населення міста Хмельницького

 У фестивалі, який став невід’ємною частиною мистецького життя Поділля, взяли участь талановиті працівники соціальних служб всієї Хмельниччини. Свято зібрало більше 40 колективів самодіяльності, загалом понад півтисячі учасників, які яскраво продемонстрували, що вміють не лише фахово допомагати тим, хто цього найбільше потребує, але й берегти та примножувати найкращі мистецькі традиції нашого народу.

Культурно-мистецький захід організовано обласною організацією профспілки працівників соціальної сфери. Виступи учасників оцінювало компетентне журі, до складу якого входили представники підприємств та управлінь облдержадміністрації, громадських організацій, профспілок області, діячі мистецтв.

Відкривав та закривав фестиваль хоровий колектив управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради на чолі з начальником управління Словяном Воронецьким. У їх виконанні прозвучала пісня “Гімн працівників соціальної сфери”, автором якої є відомий подільський композитор Михайло Люшня, а також пісня “Місто, люблю тебе!”.

За підсумками фестивалю “Струни душі” колектив управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради вже другий рік поспіль здобув головну нагороду – гран-прі та отримав статуетку «Ніка» і грошову винагороду в 300 гривень. Варто нагадати, що на першому фестивалі колектив посів перше місце.

Зал проводив учасників фестивалю бурхливими оваціями.