https://moyagazeta.com/

За тиждень хмельничани проводжатимуть Зиму й закликатимуть Весну

До улюбленого і вже традиційного свята усіх хмельничан підготовлено низку святкових заходів. Гуляння городян відбуватимуться за святковим сценарієм, розробленим управлінням культури і туризму міської ради.
На одному із найяскравіших дійств, яким завершується цикл новорічних і зимових свят, заплановано проведення насиченої розважальної програми за участю духових оркестрів, хореографічних, фольклорних колективів, естрадних виконавців міста. Хмельничани та гості міста зможуть побачити театралізоване дійство “Зиму проводжаємо, Весну-красну зустрічаємо!”.

Святковий настрій створюватимуть колективи духових оркестрів Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, 8-го окремого полку спеціального призначення, 19-ої ракетної бригади та муніципальний духовий оркестр.
Від перегляду концертної програми “Квітуй та грай, весняний край” за участю творчих колективів та виконавців міста хмельничани отримають позитивні емоції.

Для дітей та молоді проводитимуться спортивно-ігрові змагання, лицарські розваги, українські народні ігри та конкурси, святкова молодіжна дискотека. За традицією відбудеться нагородження переможців щорічного конкурсу-виставки снігових фігур серед учнів загальноосвітніх шкіл міста.
Жителів та гостей міста частуватимуть смачною козацькою кашею. Під час проведення свята буде організована виїзна торгівля.

Автор: УВІП