https://moyagazeta.com/

13-річна школярка втонула у Південному Бугу

За неперевіреними даними, дівчина відпочивала на пляжі разом з друзями та братом. Як так сталося, наразі невідомо, однак хлопець і дівчина пішли під воду. Юнака витягнули швидше, наразі він у реанімації. Ілону знайшли не відразу…

Загибель дівчини шокувала її друзів. У соціальних мережах активно обговорюються причини трагедії.

– Я сначала плавав тоді побачив як почали пригати рятувальники витягнули хлопця ! – пише Юра Якушкин. – Но не знали що там є іде дівчинка коли почали шукати її було пізно, її вже не найшли, аж коли приїхав водолаз почав шукати, через 15 хвилин він виліз і в руках у нього був вже труп дівчинки, вона лежала у воді під берегом більше 20 хвилин поки не приїхала швидка, потім приїхали батьки і її забрали на швидкій!!!

– Я все бачила( як витягали( ужас(( шо рятівники не могли їй штучне дихання відразу зробити? – пише Катя Осташ.

– Катя шо ти тут говориш яке ше штучне дихання якшо її довго шукали вона сразу на дно пішла і витягнули її вже мертвою, – пише Тома Комарницкая.

У друзів Ілони на аватарках свічки, слова співчуття й розпачу.

– Народ сьогодні померла Ілона, – пише подруга загиблої Оля Ковальчук. – Ми всі її дуже любили..Ілон ти для нас була дуже дорогою людиною.І знаєш я дійсно не вірю, що тебе вже нема ти завжди в мому серці.І я дякую Богу, що я тебе знала,дякую за те, що ти була моєю подругою.І просто що я могла бачити завжди твою посмішку. Я тебе дуже люблю і ти це знала і знаєш. Ти завжди зімною. Дякую що в нас було стільки хороших моментів. Дякую шо ти завжди всім допомагала. Я просто дякую Богу,шо я тебе знала ( Ілоночка Помним.Любим.Скорбим(

– Ілонка ти була дуже хорошою людиною … – пише Кристинка Олянина. – і подругою … хоча вчились ми разом усього три роки всеодно ти запамяталясь мені дуже доброю і дружелюбною дівчинкою ….. я ніколи тебе не забуду .. ти назавжди залишишся для мене тією самою яскравою доброю щясливою життерадісною людиною якою ти була … пам’ятаемо любимо скорбимо ….хай земля тобі буде пухом…..

У пам’ять дівчини друзі 29 червня прийдуть на міський пляж з квітами.

Джерело: http://vsim.ua