Турнір із дзюдо зібрав у Хмельницькому майже 400 юних спортсменів зі всієї України

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

 Також у рамках змагань проведено командну першість серед команд 2004-2006 років народження.
Учасниками спортивної боротьби на татамі стали юні дзюдоїсти з Рівненської, Дніпропетровської, Львівської, Київської, Вінницької та інших областей нашої країни, загалом понад 400 юних спортсменів.
Масштабне свято популярного виду східного єдиноборства присвятили 50-річчю Державного підприємства «Новатор» та 10-річчю однойменного спортивного клубу.
Від імені міського голови Олександра Симчишина учасників змагань привітав і побажав всім бойового духу і перемог найсильнішим заступник міського голови Володимир Гончарук.
«Головне, що дає дзюдо юнакам на цьому етапі розвитку – це формування характеру, який допоможе їм у подальшому долати будь-які перешкоди на життєвому шляху. Зараз такий час, коли дітей підстерігає чимало спокус – тютюнові вироби, алкоголь. Тому важливо, щоби діти присвячували свій вільний час спорту, який гартує їх дух, виховує сильними, здоровими людьми, і це дуже важливо для української нації» – зауважив Володимир Володимирович, наголошуючи на важливості цього виду спорту для молоді.
altОсобливим сюрпризом для учасників змагань, їх батьків, тренерів та любителів дзюдо стало те, що серед почесних гостей турніру в місті Хмельницькому був титулований український дзюдоїст, перший чемпіон світу з дзюдо в історії України, неодноразовий переможець чемпіонатів Світу і Європи, перший номер Світового рейтингу дзюдо, кумир юних дзюдоїстів, заслужений майстер спорту Георгій Зантарая, який відгукнувся на прохання президента Хмельницької обласної федерації Анатолія Романюка та приїхав на відкриття змагань.

Всі охочі мали змогу взяти автограф, сфотографуватися та поспілкуватися з Георгієм.
У змаганнях взяло участь 26 команд з 10 областей, загалом майже 400 юних дзюдоїстів. Місто Хмельницький представляли команди: ДЮСШ «Динамо», ДЮСШ «Авангард», СК «Новатор».
Одразу на трьох татамі змагались юні спортсмени за право стати кращими у своїх вагових категоріях. Запекла боротьба між юними дзюдоїстами визначила кращих.

Було розіграно 19 комплектів нагород. Дзюдоїсти міста Хмельницького вибороли 2 золотих (Жижанов Андрій та Клімов Всеволод), 3 срібних (Кульчицький Денис, Лоза Матвій, Лозінський Дмитро) та 12 бронзових нагород.
У скарбничку Хмельниицької області завойовано 32 нагороди, з них 8 золотих, 7 срібних та 17 бронзових.
У командному протистоянні (стінка на стінку) 1 місце – смт. Коцюбинське (Київська область), 2 місце – Васильків (Київська область), 3 – місця м.Хмельницький СК «Новатор» та Дунаївці.
Якщо узагальнити всі виступи спортсменів, то Хмельниччина посіла 1 загальнокомандне місце.Переможці отримали медалі, кубки, дипломи та цінні подарунки.
Змагання проводились за підтримки Федерації дзюдо України, Міністерства молоді та спорту, управління молоді та спорту Хмельницької ОДА , управлінн молоді та спорту Хмельницької міської ради, Хмельницького обласного відділення НОК України, Хмельницькій обласній федерації дзюдо та заводу «Новатор».