На Хмельниччині помічник дільничного інспектора міліції врятував життя двох людей

Сім’я, до якої надійшов виклик, була давно знайомою працівникам місцевого відділу міліції, вірніше, 46-річний господар, який неодноразово притягувався до відповідальності як сімейний насильник, перебував на примусовому лікуванні від алкогольної залежності.

Старша дитина даної подружньої пари уже давно жила окремо, а з ними виховувалась 8-річна дочка. Що примусило дружину усі ці роки терпіти майже щоденні знущання, побої та колотнечу у хаті, невідомо: «Чужа сім’я – загадка». Цього разу чоловік знову прийшов додому напідпитку та виштовхав дружину із квартири – щоб не заважала.

Коли працівники міліції прибули на місце події, жінка уже була дома та повідомила, що чоловік утік. Дільничний інспектор міліції Юрій Дмитрук разом із своїм помічником навідався до проблемної сім’ї за день, коли заявниця повідомила про повернення додому чоловіка. Жінка чекала правоохоронців уже на вулиці, сімейний насильник знову вигнав і її, і дитину з помешкання, а сам пригрозив, що спалить квартиру.

Про серйозність його намірів свідчив характерний запах керосину, що швидко розповсюджувався сходинковим майданчиком. Працівники міліції одразу викликали службу МНС та cлідчо-оперативну групу, а самі піднялись до квартири. Там на них чекав…. винуватець події в руках із пляшкою керосину. Чоловік почав розмахувати нею та обливатися легкозаймистою речовиною з погрозою підпалити себе.

Працівники міліції вихопили у чоловіка пляшку, але той встиг натиснути на запальничку і вогонь моментально спалахнув. Оскільки керосин потрапив і на бушлат Юрія Дмитрука, загорівся і дільничний інспектор міліції. Віталій Бабійчук, його помічник, не розгубився і своєю форменною курткою почав збивати вогонь з обох.

На разі дебошир-палій перебуває в опіковому відділенні Хмельницької обласної лікарні з опіками обличчя І-ІІ ступеня, а помічник дільничного інспектора міліції Віталій Бабійчук – на лікарняному з опіками рук. На разі прокуратура міста Нетішина проводить перевірку обставин даної події.

За інформацією МВС України в Хмельницькій області