https://moyagazeta.com/

Пияцтву – ні! Депутати звернулися до Голови ВРУ В. Литвина

У зверненні згадується як профілактичний захід рішення, прийняте міською радою у квітні 2009 року «Про посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення міста Хмельницького», яким обмежується продаж алкогольних напоїв.
Внаслідок прийняття міськрадою такого рішення, як йдеться у зверненні, не лише зменшилася кількість зафіксованих лікарями випадків сп’яніння неповнолітніх за 8 місяців 2011 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, алей знизився рівень правопорушень щодо розпивання спиртних напоїв у громадських місцях, кількість випадків дрібного хуліганства, а також виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення.

Депутати вважають, що проблему необхідно врегулювати на рівні держави, для чого внести відповідні зміни до чинного законодавства. Зокрема, пропонується обмежити перелік місць, в яких можна буде торгувати алкогольними напоями на розлив,а в залежності від розташування місць закладів ресторанного господарства встановити часове обмеження на проведення торгівлі алкогольними напоями.