https://moyagazeta.com/

Розпочався Всеукраїнський фестиваль “Пісня над Бугом”

Організаторами конкурсу виступили виконавчий комітет Хмельницької міської ради, міське управління освіти, управління культури і туризму, управління у справах сім’ї та молоді, Палац творчості дітей та юнацтва, Подільська спілка молоді.

Конкурс проводиться в трьох номінаціях: народна пісня; естрадна пісня; дуети та ансамблі. Фестиваль-конкурс “Пісня над Бугом” триватиме у нашому місті ще два дні. Заключний гала-концерт переможців конкурсу відбудеться в суботу, 27 березня.

Дитячо-юнацький фестиваль-конкурс юних вокалістів “Пісня над Бугом” започатковано в 1997 році. Та лише цього року він отримав статус Всеукраїнського фестивалю. За цей час у ньому взяло участь понад 1000 виконавців.

Переможці “Пісні над Бугом” отримали путівки на Всеукраїнські та Міжнародні конкурси та фестивалі: “Слов’янський базарчик” (м. Одеса); Фант-лото “Надія” (м. Київ); “Чорноморські ігри” (м. Скадовськ); “Таврійські ігри” (м. Каховка); “Зірви, на сцену!” (м. Київ); “Золотий лелека” (Коблево); “Ми діти твої, Україно” (м. Одеса); Дитячий центр “Артек”. На цих популярних пісенних конкурсах і фестивалях талановиті юні хмельничани представляли наше місто та область і стали їх дипломантами та лауреатами.

Серед переможців конкурсу “Пісня над Бугом” були Наталя Валевська, Людмила Нетичук, Іван Березовський, Альона Мороз, Наталя Мамчур, Руслана Коваль, Анастасія Придатко, Анастасія Воєдило, Вікторія Галієва, Вікторія Ставінога, Наталя Овчарук, Юлія Шустик, Катерина Грищук, Андранік Алексанян та багато інших.

Фестиваль-конкурс має на меті широко пропагувати серед дітей та молоді кращі зразки народної та сучасної української естрадної пісні.

Головними завданнями фестивалю є: відродження, збереження та розвиток пісенного надбання; виховання любові до кращих зразків української народної та сучасної української естрадної пісні; сприяння розвитку дитячої пісенної творчості; виявлення найбільш талановитих дітей у вокальному жанрі; популяризація творів українських композиторів; розкриття талантів юних виконавців з усіх регіонів України; налагодження дружніх стосунків, обмін досвідом роботи між учасниками.

khmelnitsky.com