https://moyagazeta.com/

Що хмельничани несуть до ломбардів, аби отримати «швидкі» гроші.

 Коштовне каміння, дорогоцінні метали та офісна техніка. Усе це хмельничани несуть до ломбардів, аби отримати «швидкі» гроші. Мої колеги з’ясовували, коли найчастіше виручають такі заклади, та що вигідніше віддати під заставу. Тетяна Присикар продовжує тему

 

 

Хмельничанин Дмитро із ломбардами давно на «ти». Щоправда, чоловік воліє не віддавати речі під заставу, а купувати їх тут. Каже: вигода очевидна.

В одному із найбільших ломбардів обласного центру запевняють: наразі земельні ділянки та автомобілі – не у фаворі. Хмельничани практично перестали здавати і побутову техніку. Аби отримати швидкий кредит, у заставу найчастіше «йдуть»коштовності.

Артур СТОРОЖУК – директор ломбарду

– Стало більше офісної техніки, стало більше електроінструменту, бензоінструменту. Звичайно, пішов перекос в бік дорогоцінних металів і каміння. Тобто, те, що раніше люди не закладали, то зараз люди знімають з себе ювелірні вироби і закладають.

І якщо раніше часто брали гроші «на бізнес», то тепер – на речі значно банальніші: зібрати дітей до школи, відгуляти весілля чи , навіть, купити ліки. А от заставлене майно не забирає майже кожен третій.

Артур СТОРОЖУК – директор ломбарду

– Не повертаються не тому, що він не хоче забирати, а тому, що не може забрати. Він дуже хоче забрати своє майно, але ситуація складається так – він просто не може

http://odtrk.km.ua/news