https://moyagazeta.com/

ВО “Свобода”: СБУ допитує керівників місцевих організацій

За повідомленням цієї політичної сили, 5 жовтня 2011 року голову Старокостянтинівської міської організації ВО «Свобода» Сергія Бондарчука та голову Старосинявської районної «Свободи» Юрія Кравчука викликали на допит в СБУ.

Як повідомляє їхня прес-служба, виклик керівників місцевих організацій «Свободи» відбувався без належної процедури, без повістки, а через телефонний дзвінок. «Відверто шокувало свободівців повідомлення про те, що представники спецслужб нібито хотіли поспілкуватися з ними як із свідками про справі викриття підготовки терористичного акту на День Незалежності України та їх причетність до Васильківської організації «Патріот України». Звичайно, що жодного відношення до цих подій як і до Васильківської організації «Патріот України» керівники місцевої «Свободи» не мали і не мають», – зауважують місцеві націоналісти.

За їх словами, після відмови свободівців спілкуватися без повістки, співробітник СБУ особисто прибув до голови Старокостянтинівської «Свободи». З метою залякування, на початку спілкування майор СБУ кілька разів згадав про кримінальну відповідальність за тероризм і участь в терористичних організаціях.

Голові Старосинявської «Свободи» повідомили, що з ним також спілкуватимуться з того ж питання. «Примітно, що Юрій Кравчук є головою Старосинявської районної громадської організації з такою ж назвою «Патріот України», яка в тім є виключно регіональною, виконує свої особливі статутні вимоги, спрямовані на виховання молодого покоління, популяризацію українського рукопашу гопак, і жодних зв’язків з іншими товариствами зі схожими назвами немає. Про що точно мали б знати співробітники СБУ», – наголошують у повідомленні «свободівці».

Такі намагання викликати на допит керівників місцевих організацій «з незрозумілих та відверто абсурдних справ», Хмельницька «Свобода» розглядає як «продовження політичних репресій українських патріотів і спроби залякати активістів та членів партійних організацій».

За інформацією прес-служби Хмельницької обласної організації ВО «Свобода»