https://moyagazeta.com/

Сім персональних премій за видатні професійні досягнення отримають мешканці Хмельницького.

Хмельничани отримають 7 персональних премій. Хто саме та за що (СПИСОК)

 Фото з сайту Хмельницької міської ради

  • Кожен номінант отримає по п’ять тисяч гривень.

Сім персональних премій за видатні професійні досягнення отримають мешканці Хмельницького. Відповідні проєкти рішень сьогодні, 3 серпня, опублікували на сайті міської ради.

Перший проєкт рішення стосується присвоєння премії імені Богдана Хмельницького. Ним передбачено, що кожен номінант отримає диплом, нагрудний знак та 5000 гривень. Далі перелічуємо людей, які отримають премію.

У галузі літературної діяльності та популяризації української мови:

  • Шокал Микола Йосипович — письменник за історико-пригодницький роман «Берестечко»
  • онального музичного мистецтва

У галузі режисури та театрального мистецтва:

  • колектив народного аматорського театру «Дзеркало» Хмельницького міського будинку культури (режисер Гусаков Дмитро Сергійович) за високу професійну майстерність, активну концертну діяльність, значний внесок у розвиток театрального мистецтва в місті Хмельницькому

Крім того, премію імені Михайла Орловського у галузі краєзнавчих досліджень отримає член Національної спілки журналістів України Ігор Байдак. Цю нагороду йому присуджують за «вагомий особистий внесок у вивчення та дослідження історії міста Хмельницького, охорону та популяризацію пам’яток історії і культури». Номінант отримає диплом та премію у 5000 гривень.