https://moyagazeta.com/

Щоб не було сумно – вирішив «курнути» з друзями

Коли правоохоронці підійшли ближче, побачили, що хлопці вели себе неадекватно та були під дією наркотиків. Усіх трьох було доставлено до чергової частини міліції.

Під час допиту, один із затриманих зізнався, що ініціатива «курнути» була його. У хлопця були коноплі от і вирішив покурити. Щоб не було сумно, запропонував ще двом своїм знайомим скласти йому компанію. Ті погодились, знайшли закинутий будинок, де й «зловили кайф». Також під час огляду місця події, було знайдено паперовий згорток з коноплею. Один із молодиків пізніше зізнався, що викинув згорток, коли побачив незнайомих чоловіків, які наближались в їхню сторону.

Стосовно затриманого порушено кримінальну справу за ст. 307 ч. 2 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна). Хлопець умисно запропонував двом 20-річним знайомим вжити особливо небезпечний наркотичний засіб канабіс, тобто скоїв злочин передбачений ст. 315 ч.2 КК України (схиляння до вживання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, карається позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти років).