https://moyagazeta.com/

Смерть на залізниці

 До чергової частини лінійного відділу міліції на станції Шепетівка надійшло повідомлення, про те, що поблизу села Припутенка Ізяславського району на залізничному переїзді локомотив здійснив наїзд на автотранспортний засіб.

На місце події здійснила виїзд слідчо-оперативна група лінійного відділу міліції на станції Шепетівка, Ізяславського РВ та Хмельницька транспортна прокуратура з нагляду за додержанням законності в транспортній сфері.

Як встановили правоохоронці вантажний потяг рухався зі сторони станції Шепетівка в сторону станції Ізяслав. Перетинаючи охоронюваний залізничний переїзд, обладнаний звуковою сигналізацією та дорожнім знаком СТОП на 19 км перегону Шепетівка-Подільська-Ізяслав, машиністові не вдалося уникнути зіткнення з трактором. Як пояснив працівник локомотивної бригади, коли побачив на переїзді трактора, відразу застосував екстрене гальмування та подав звуковий сигнал. Тракторист на сигнали не реагував та порушуючи правила дорожнього руху продовжував рухатись далі.

У результаті вказаної дорожньо-транспортної пригоди 50-річний водій трактора, житель Красилівського району загинув на місці

Дану подію занесено до єдиного реєстру досудових розслідувань ч.2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).

Помічник начальника
ЛВ наст. Хмельницький
із зв’язків з громадськістю
Управління МВС України
на Південно-Західній залізниці
Наталія Думка