https://moyagazeta.com/

Стан довкілля та благоустрою міста Хмельницького на контролі в екологів

За результатами перевірок складено 56 протоколів про адміністративні правопорушення (ст.ст.152, 82 КУпАП) на суму понад 33 тис. гривень.
Видано 223 дозволи на проведення земляних робіт та встановлення тимчасових огорож будівельних майданчиків, 91 дозвіл на експлуатацію об’єктів поводження з небезпечними відходами.

Опрацьовано 140 поточних та перспективних планів роботи підприємств, організацій, установ та фізичних осіб-підприємців з питань охорони навколишнього природного середовища і використання природних ресурсів.
Управлінням заплановано розробити комп’ютерну програму з паспортизації вулиць міста для оперативного контролю за станом довкілля та благоустрою, удосконалити роботу з видачі дозволів на виконання земляних робіт та встановлення тимчасових огорож.

Наразі працівниками управління проводиться інвентаризація наявних тимчасових огорож, на які також планується розробити паспорти. Продовжується робота зі збору та опрацювання інформації від всіх зацікавлених служб, відділів і управлінь міської ради для внесення змін та доповнень до Правил благоустрою території міста Хмельницького.  

Автор: УВІП