https://moyagazeta.com/

Студенти ХНУ ON LINE…

Українські студенти в реальному режимі спілкувались із студентами та викладачами державного коледжу «Rose» через Скайп, використовуючи відеокамеру.

«Всесвітній фестиваль культур» проходить щорічно в рамках Організації Об’єднаних Націй. Завдяки зусиллям президенту фестивалю Лізи Прайс та старшого викладача кафедри ділової іноземної мови Ніни Люлькун цей захід поступово перетворився на тривалий міжнародний проект, в якому братимуть участь студенти Хмельницького національного університету, американські студенти, які вивчають російську мову в коледжі, та студенти Японського університету.

Для студентів відкривається досить хороша можливість поспілкуватися зі своїми однолітками з різних куточків світу, розширити кругозір, перевірити і вдосконалити свій рівень знань з іноземної мови. Перевагою даного заходу є те, що розмова між учасниками відбувається в режимі «он лайн», без усіх формальностей, яких строго дотримуються під час конференцій, круглих столів тощо. Це сприяє встановленню невимушеної дружньої атмосфери як між студентами, так і між викладачами, а це, в свою чергу, сприяє побудові конструктивного діалогу між ними.

Аліна Ромко, відділ зв’язків з громадськістю ХНУ