У фіскальній службі Хмельниччини підрозділ з протидії корупції очолила полковник податкової міліції Неля Покорук

 служби полковника податкової міліції Нелю Покорук, яка відповідно до наказу ДФС України №2091о від 7 вересня 2017 року очолила відділ внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Хмельницькій області.

Примітно, що новопризначений керівник підрозділу з протидії корупції територіального представництва ДФС понад 20 років пропрацювала у правоохоронних органах, і майже весь час – на оперативній роботі.

«Профілактика проявів корупції є основним нашим знаряддям у протидії цьому суспільному злу, яке заважає розвитку економіки і країни в цілому. Такі виключні заходи як адміністративне та кримінальне переслідування мають стати крайнім заходом для тих, хто переступив межу норм поведінки і закону. Водночас другим пріоритетним напрямком нашої роботи залишається забезпечення особистої безпеки працівників ДФС в ході виконання професійних обов‘язків», – зазначила Неля Покорук.

Водночас, на думку начальника відділу ВВБ, дотримання принципу доброчесності, тобто спрямованості дій кожного державного службовця на захист інтересів держави, є одним із фундаментальних положень Закону України «Про державну службу». З цією метою, у рамках реалізації положень Антикорупційної програми Державної фіскальної служби України на 2015-2017 роки, Головним управлінням внутрішньої безпеки ДФС реалізується комплекс заходів з протидії корупції.

Конкретна інформація щодо можливостей подачі відомостей з упередження проявів корупції до підрозділу внутрішньої безпеки шляхом особистого звернення, цілодобового телефонного сервісу «Пульс» та через відповідну форму на інтернет-сторінці ДФС у розділі «Протидія корупції»..Мобільний контактний телефон відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Хмельницькій області: 067-707-05-57.